Klacht: Valse beloftes geld kwijt door hun

Jelskejelskejelske op 27 mei 2023 over SaldoDipje in de categorie Financiële hulpverlening

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SaldoDipje
Status Open
Datum 27 mei 2023

Een klant van SaldoDipje ervaart problemen na het terugbetalen van een minilening. Hoewel er telefonisch is beloofd dat een tweede lening mogelijk zou zijn, kreeg de klant herhaaldelijk afwijzingen en kan nu niet meer in zijn account komen. De klant betreurt het terugbetalen van de eerste lening vanwege de valse beloftes.

Mijn Klacht:

Toen ik een minilening deed en daarna de lening netjes heb terugbetaald werd er beloofd aan de telefoon ik een 2e lening kan doen. Na dit te hebben geprobeerd zonder succes heb ik contact opgenomen en zeiden ze ik het weer moest proberen na een aantal maanden verder en 1000en keren geprobeerd is het nog afgewezen. Nu kan ik zelfs niet eens meer in mijn account komen. Aan de telefoon is mij beloofd ik weer een lening kon doen nu heb ik spijt dat ik de lening heb terug betaald!!!

Gewenste Oplossing:

Dat ik zoals beloofd weer een lening kan doen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SaldoDipje

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SaldoDipje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jelskejelskejelske
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM