Klacht: Ik moet wachten tot de lockdown over is

gccathy op 09 februari 2021 over Sacha in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Sacha has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Sacha
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 9 februari 2021

Een klant heeft op 31 december 2020 Dr. Martens schoenen gekocht bij Sacha, maar ontdekte na enkele keren dragen dat de lip van de rechterschoen scheef is genaaid, wat pijn veroorzaakt. Na contact met de klantenservice werd de klant gevraagd om foto's te sturen, maar Sacha wil de schoenen pas in de winkel bekijken zodra de lockdown voorbij is, wat leidt tot frustratie omdat de klant niet weet wanneer dat zal zijn en nu met onbruikbare schoenen zit.

Mijn Klacht:

Op 31 december 2020 dr. Martens gekocht bij Sacha.
Ik weet dat deze schoenen altijd moeten worden ingelopen.
Maar toen ik voor de derde keer deze schoenen aan had kwam ik erachter dat er iets niet klopte.
De lip van mijn rechterschoen is scheef genaaid en hierdoor rolt dit op aan de binnenkant. Dit doet ook enorm veel pijn.
Gebeld met Sacha en er werd gevraagd of ik foto’s wilde opsturen. Gedaan en kreeg toen een reactie dat Sacha de schoenen in de winkel wilt zien en ik moet wachten tot de Lockdown over is. Onbegrijpelijk want we weten helemaal niet wanneer deze over is.
Paar dagen later weer met de klantenservice gebeld en kreeg te horen dat het niet anders kon.
Ik heb nu dus schoenen van 151 euro die ik niet kan dragen en niet weet wanneer wel en of ik überhaupt geholpen ga worden.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer mijn schoenen worden gemaakt of omgeruild.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Sacha over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door gccathy
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM