Klacht: slechte planten, geen service

Michael Aken, van op 02 augustus 2019 over S Van der Velde Waterplanten bv in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tuin
Status Open
Datum 2 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dit bedrijf levert slechte kwaliteit waterlelies. Als je gaat klagen krijgt het slechte weer de schuld, na een paar weken goed weer groeit de waterlelie nog steeds niet en komt van der Amazingworld , ook opererend onder de naam Van der Velde waterplanten de garantiebelofte niet na en ben je dus je geld kwijt.

Gewenste Oplossing:

bij vervanging door goed product of geld retour

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht llinde

6 jaren geleden - Zoals al verwacht neemt Van der Velde deze klacht ook via klacht.nl niet in behandeling, tekenend voor de enorme arrogantie van dit waardeloze bedrijf. Als het product verkocht is, is het voor Van der Velde over, de buit is binnen en de rest interesseert ze helemaal niets.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over S Van der Velde Waterplanten bv nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door llinde
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM