Klacht: voornaam wijzigen op luchthaven

HCAK op 24 oktober 2015 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 24 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Allereerst: Ik dien het liefst rechtstreeks een klacht in. Dat lukt echter niet online bij Ryanair, daarom op deze manier. Het boeken van onze reis ging uitermate moeizaam. Wij reizen met 9 personen, steeds nadat een aantal mensen was geboekt moest ik opnieuw beginnen omdat ik ‘eruit lag”. Later het inchecken ging helemaal uitermate moeizaam. Nadat ik tot 5 x toe opnieuw was begonnen, waarbij iedereen stuk voor stuk moet worden ingevoerd, uiteindelijk tussentijds steeds opgeslagen en is het gelukt. Door al dit moeizame gedoe is uiteindelijk per abuit de laatste persoon met zijn roepnaam i.p.v. voornaam die in het paspoort staat (2 letters verschilt) ingevoerd. Op de luchthaven moest ik € 160,– betalen om de roepnaam te wijzigen. Dit, gevoegd bij de uitermate moeizame boeking ( lag niet aan de pc, want op 3 laptops bezig geweest en op een vaste pc) maakt dat ik toch een beetje met een kater achterblijf na een fijne gezinsvakantie. Wat hieraan meewerkt: In tegenstelling wat op de site wordt gezegd konden wij de terugvlucht niet 8 dagen vooraf inchecken en instapkaarten uitprinten. Dit lukte pas op de vakantiebestemming. De instapkaarten konden niet worden geprint, wel opgeslagen op tablet en telefoons. Echter zij bleken niet leesbaar opgeslagen te kunnen worden. Alleen in html, wat onleesbaar op de div. schermen kwam. Kortom, geen goed gevoel overgehouden aan de vluchten.

Gewenste Oplossing:

Verklaring waarom het opslaan van de instapkaarten niet lukte. En restitutie van de kosten voor wijzigen van de voornaam zou heel fijn zijn, met het terugbetalen van het grootste deel zou ik ook al blikj zijn. Ik vind 160,-- absurd, zeker gezien het feit dat ik eindeloos met boeken bezig ben geweest. Gebruiksonvriendelijk bij grotere groepen. En ja, wij hebben nu eenmaal een groot gezin.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM