Mijn Klacht:
Mijn klacht is de medewerkers beweren dat ik een email heb ontvangen.. van alles van het begin vanuit waar ik reizen wil enz.
Ik heb nooit email binnen gehad omdat hun alles naar een verkeerde email is gestuurd.
Vanaf het begin was het niet zo lekker begonnen met de communicatie werd op mij afgeschoven maar hun willen niks luisteren laten je niet uitpraten.
Ik was zo erg mee bezig maar zag maar niks.
Ook dat ik vanuit Duitsland naar de airport moet..neem aan dat als je boekt dat je kijkt waar je iemand laat vliegen ..
Ik kom uit Schagen en moest helemaal naar Duitsland omdat medewerkers zeiden dat ze mij een bericht hadden gestuurd wat nooit is aangekomen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben nu niet tevreden ik heb veel geld betaald vind ik eerst 600 daarna 1500 vind niet normaal. Ik wil.weten waar die 800.naar toe is dat 300 zoveel per maand dan drie x was 800 zoveel euro alleen. Ik kreeg alles naar mijn mail zonder uitleg. Vind het erg slordig dat het zo gaat vooral met de maatregelingen meer uitleg van hoe de formulieren in te vullen werd niet uitgelegd..mocht bij de vliegveld weer alles op nieuw doen waar erg veel vertraging opleverde.
Ik ga nooit meer met Ryanair mensen hebben geen manieren behandelen je als stront.
Ben er niet van gediend. Dikke vette neeee ..ik raad niemand dit aan via Ryanair.


