Mijn Klacht:
Huren van auto via Rianair is tricky. Contract voor verhuur loopt via Cartrawler. Op Sardinie en blijkens uit internetfora ook in andere landen liep dit voor ons op een sisser uit. Een discussie over het verschil tussen een debet of creditversie van een mastercard/visa is niet prettig als je een weekvakantie kan gebruiken. Als een verhuurbedrijf ook al cash de waarborg niet wil aannemen, getuigt dat van onwil en geldgewin.
Dat Cartrawler niet in de fout kan gaan in deze is overduidelijk. Als je achteraf de contracten bekijkt, zijn ze goed ingedekt en zelfs telefonisch niet bereikbaar.
Wat ons Rianair stoort is dat het de info over dit blijkbaar talrijk voorkomend probleem niet meegeeft op de website. Ik kan me toch voorstellen dat iedereen die op deze manier bedrogen uitkomt, eens twee keer nadenkt als hij via de site van Rianair en zijn bevriende partners iets wil boeken.
Gewenste Oplossing:
Toen we de terminal van Laghero buiten gingen stond onze Alfa Romeo mooi te wachten... huur betaald, waarborg bij in cash of op 3 bankkaarten.
we zouden tevreden zijn als we het huurgeld konden terugkrijgen,
en wanneer Rianair zijn klanten op zijn website informeert, zodat klanten via dit bedrijf een fijne vakantie kunnen hebben.
Wanneer er geen respons wordt gegeven, zullen deze teksten gebruikt werden op fora en ratings op het internet.

