Klacht: slechte informatie

jaPitje op 08 november 2016 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 8 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

vandaag heb ik gechat met Eva M. omdat te vragen van welke luchthaven ik moet vertrekken (naar Allicante) : Dusselfdorf of Weeze. Ze antwoordde dat dit de naam is van één luchthaven…. Dat klopt helemaal niet. Ik zei dat er twee verschillende luchthavens zijn met die naam. Toen antwoordde ze dat Dusseldorf de belangrijkste is. Maar dat had ik niet gevraagd. Ik vroeg opnieuw waar ik dan heen moest. Het antwoord was naar Dusseldorf, want Ryanair vloog niet vanaf Weeze. Dat klopte in elk geval ook niet. Toen ik zei dat ik voorheen verschillende keren met Ryanair gevlogen had vanaf Weeze, zei ze dat ik dan maar de luchthaven moest bellen. Ik kreeg een telefoonnr. van haar. Toen ik dat belde was de verbinding (het antw.apparaat) zo slecht te volgen dat ik maar heb opgehangen. De boodschap was blijkbaar: zoek het zelf maar uit! Terwijl ik weet dat meer mensen met deze vraag zitten, want het is zeer verwarrend.

Gewenste Oplossing:

a) als de Inlichtingenverstrekkers van Ryanair geen onzin meer verkopen; deze mevrouw wist van toeten noch blazen
b) als servicelijnen van Ryanair een duidelijk verstaanbaar antwoordapparaat gebruiken. Wat ik aan de lijn had (tel +49 0 28 37 666311) was puur ontmoedigingsbeleid.Jammer.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM