Klacht: Refund gecancelde vlucht vanwege Corona middels Cheque niet inbaar

ahoetelm op 25 november 2020 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 25 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eindelijk een reactie van Ryanair op het refund verzoek van een reis welke van het voorjaar is gecanceld vanwege de corona en dan sturen ze me een cheque aan Citibank, die dan inbaar zou zijn in Frankfurt.

Ik heb Citibank vestiging in nederland gebeld en die vertelden me dat deze cheques in Europa niet inbaar zijn, zelfs niet dus in Frankfurt, omdat ze uberhaupt geen kasfaciliteiten zouden hebben.

Dit is dus duidelijk een truc van Ryanair om zoveel mogelijk mensen te ontmoedigen om hun claim te innen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld teruggestort heb gekregen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ahoetelm
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM