Klacht: oplichting/afpersing van klanten

mariusvanl op 21 juli 2014 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 21 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik had vlucht geboekt naar pisa, namen ingegeven met initialen,kom op luchthaven zegt baliemedewerker dat ik had moeten boeken met voledige voornaam.de balie mederwerker zei me dat dat geen probleem was en heeft het ter plekke veranderd. hij vertelde me dat ik alleen een bordingpas moest uitprinten voor terugreis (,ondanks dat ik die bij me had en 20 euro extra moest betalen anders kwam ik niet verder in het systeem.) zij hij me dat dat niet anders kon.
ik wilde in hotel boarding pas printen maar er was een probleem met internet. dus ik kwam in pisa aan zonder boardingpas. daar werd ik na uur in de rij gestaan teruggestuurd met briefje voor nieuwe bp. kosten 30 euro contant te betalen, weer terug naar bali weer uur in de rij. zegt die zelfde balie medewerker dat ik had moeten incheqen via internet.
ik kreeg weer briefje mee en werdt opnieuw weggestuurd als een stuk vee. bij de balie werdt me verteld dat ik 70 euro bij moest betalen ,ik zij dat ik dat niet van plan was en de medewekster belde naar kantoor na 15 min wachten zei ze me dat ik moest betalen,ik wilde haar 70 euro geven en toen zij ze met een brede grijns op haar gezicht dat het nu 110.00 euro was. ik ontplofte bijna maar ik stond met rug tegen de muur. wat bleek nu dat de medewerker in eindhoven een melding gemaakt had dat we verkeerd waren ingeboekt . in ons gezicht vriendelijk doen en de problemen naar italie verschuiven (achterbaks heet dat bij ons) wetend dat je dan niets anders kan dan betalen.
voor mij nooit meer RYANAIR SCHANDALIG

Gewenste Oplossing:

geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM