Klacht: Online inchecken NIET mogelijk

DonnievV op 29 juli 2019 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 29 juli 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het was NIET mogelijk online in te checken vanwege een fout op de pagina. Meerdere malen geprobeert maar het ging niet. Pagina nogmaald geladen maar niets gaf ons de mogelijkheid online in te checken. Toen wij dus op het vliegveld aan kwamen en wilde in checken moesten wij dus ook nog een 66 euro per persoon betalen voor het inchecken. Een fout op de pagina voor het online inchecken bracht ons dus in de problemen. Zorg dat u uw passagiers niet zo in de problemen brengt met uw eigen fouten.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik zie dat er moeite voor ons word gedaan om hier een stokje voor te steken en dat wij het geld (of een deel ervan) terugkrijgen. Vanwege JULLIE fout en niet de onze.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM