Klacht: Naamwijziging niet doorgevoerd, wel de kosten incasseren a E125,-!

boerkoel op 28 augustus 2014 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 28 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor een vlucht had mijn schoonzus haar roepnaam op de ticket laten zetten, wat dus niet op het identificatie bewijs stond. Voor de terug vlucht is dit telefonisch met Ryanair geregeld. De ticket moest worden vrijgegeven (annulering) want er was al online ingecheckt en een nieuw ticket moest worden geboekt. Totale kosten 125,-. Hiervoor had de medewerker mijn creditcard gegevens nodig. Het gehele telefoon gesprek is opgenomen (werd meegedeeld). De wijziging duurde max 2 uur en daarna kon via link die per e-mail werd toegestuurd met de nieuwe vlucht gegevens worden ingecheckt. De mail hebben we nooit ontvangen, de oude vlucht is nooit geannuleerd en de kosten.. Ja, die zijn wel geïncasseerd!
Ryanair bevestigd dit zelf nog door een ‘Insurance letter’ te sturen voor de niet gebruikte vlucht, die nog steeds op de oude (roep) naam staat.

Ik wil mn geld terug!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM