Klacht: Moeilijk om refund terug te krijgen

avaalst op 20 april 2020 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 20 april 2020

Een reiziger heeft problemen met het verkrijgen van een terugbetaling van Ryanair na de annulering van een vlucht vanwege Corona. Ondanks het indienen van een verzoek voor een refund, ontvangt de klant alleen een aanbod voor een voucher en wordt het aanvragen van een terugbetaling bemoeilijkt door de website. De klant verkiest een terugbetaling boven een voucher die slechts een jaar geldig is.

Mijn Klacht:

Onze vlucht is geannuleerd ivm Corona. Konden kiezen tussen voucher of refund. Gekozen voor refund en aangegeven en formulier ingevuld. Door grote toeloop kon dit wel even duren. Daarvoor hadden we begrip. Dit zou Nu krijgen we een mail waarin voucher wordt aangeboden die een jaar geldig is. Je mag om een refund vragen, maar dan moet eerste de Corona crisis voorbij zijn. Het aanvragen van een refund word je echter onmogelijk gemaakt. De website blijft je doorlinken naar de voucher. Ik wil geen voucher (die maar 12 maanden geldig is vanaf nu) ik wil mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

als ik de beloofde refund terugkrijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door avaalst
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM