Mijn Klacht:
Wij waren 10 minuten te laat bij het het inchecken (om 7.40, we ,moesten er om 7.30 zijn, vliegtuig zal om 8.00 vertrekken). We waren wel al door de douane en hadden de eerst boardingpass en paspoort-controle al gehad. We moesten alleen nog bij het instappen onze boardingpass laten zien. We mochten toen niet meer naar binnen. Het vliegtuig stond er nog en we zagen nog mensen in de verte naar het vliegtuig gaan.
Geen enkel empathie of een ander vorm van medeleven was er te zien. Het was allemaal nieuw voor ons ( we hadden nog koffie gedronken voor de gate omdat we dachten dat we er niet in mochten, toen er werd omgeroepen nog 5 minuten. stonden we voor de ingang! ),
op de terugweg (nu wel op tijd) was er vertraging, maar moesten we ook nog zeker een kwartier wachten op 3 personen , waarvan hun visum was verlopen en wat gecontroleerd moest worden, Tot onze grote verbazing mochten hun wel naar binnen ?
Hoe is het mogelijk dat deze mensen wel naar binnen mogen ( met een verlopen visum) en dat ze bij ons zo moeilijk hebben gedaan ?
Dit vind ik meten met 2 maten. Je kan dus beter een verlopen visum hebben dan 10 minuten te laat zijn. Het vliegtuig stond er gewoon nog , we hadden gewoon door kunnen lopen. Om 8 uur zal het pas weggaan, wij waren er on 7.40 !
datum : 3-5-2018 vlucht: Eindhoven-Stansted (Londen) om 8.00-8.10 FR 9272
Gewenste Oplossing:
Ik zal wensen dat er meer begrip is en empathie. Ook zal ik wensen dat er niet met 2 maten wordt gemeten. Ze zeggen eerlijk doet het langst, maar dat klopt niet altijd.

