Klacht: Klant vriendelijkheid

LaetitiaPelfrene op 12 maart 2017 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 12 maart 2017

Tijdens een geplande citytrip naar Venetië ondervonden twee zussen problemen met de reisdocumenten. Ondanks het verkrijgen van een attest van de gemeente en informatie van de politie dat ze zonder problemen konden vertrekken, werd hen bij de luchthaven meegedeeld dat ze niet konden vliegen vanwege het ontbreken van een geldig paspoort.

Mijn Klacht:

Beste,

Vandaag gingen ik en mijn zus op citytrip vertrekken naar Venetië. Dit had ik namelijk cadeau gedaan voor haar verjaardag. Vrijdag hadden we dan de spijtige situatie dat mijn zus haar paspoort gestolen geweest is en er geen nieuw paspoort meer in spoedprocedure kon worden aangevraagd. De gemeente heeft wel een nieuw paspoort aangevraagd en ons hiervan een attest mee gegeven + een afdruk van haar nieuw paspoort waar dus alle gegevens opstaan die op een paspoort staat. Hierover heb ik zaterdag dan Ryanair gecontacteerd en de politie in Brussel, die konden mij melden dat het geen probleem ging zijn en wij dus zonder probleem gingen kunnen vertrekken richting Venetië. Vandaag hebben wij dan 1 uur en half gereden richting de luchthaven om daar te horen te krijgen dat het niet toegelaten werd.

Wij zijn totaal niet vriendelijk behandeld geweest en zijn ook niet verder geholpen geweest het was zelf te moeilijk om even na te gaan over wie het ging en ons eventueel een contactpersoon of nummer te geven dag we zelf verder konden kijken. Het is niet onze schuld dat er mensen bestaan die het lef hebben om andermans spullen te stelen en onze plannen hierbij in het water te laten vallen. Ik heb die citytrip volledig betaald en heb alles inorde gebracht kwa verlof enzo om dan zo behandeld te worden?

Ik heb vroeger nog het zelfde probleem gehad bij een andere vlieg maatschappij en heb na contact met een controle opreis mogen vertrekken het is maar ryanair die hier moeilijk over doet? Ik versta alles kwa controle maar ik versta niet hoe ryanair met klanten omgaan is totaal onrespectloos en er mocht toch gekeken worden voor een of andere oplossing.

Hopelijk krijg ik iets van respons hierop want mijn zus was namelijk niet de eenige die hiervoor geweigerd werd vandaag. Dit is het geld uit iemand hun beuzen duwen en de mensen perplex laten staan!

Gewenste Oplossing:

Als ik op zijn minst respons krijg op deze klacht en er eventueel een of andere oplossing kan gezorgd worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM