Klacht: Ik wacht al maanden op geldt voor de vouchers

Oguzhan op 09 februari 2024 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 9 februari 2024

Na het indienen van een verzoek om geld in plaats van het verzilveren van vier Settlement vouchers, heeft de klager op 21 november 2023 van Ryanair vernomen dat het geld binnen 30 dagen zou worden overgemaakt. Tot op heden heeft de klager het geld echter nog niet ontvangen en kreeg bij herhaaldelijk contact met de klantenservice te horen dat de behandeling bij een andere afdeling ligt, waar zij geen inzage in hebben.

Mijn Klacht:

I.v.m. claims uit 2018 heb ik 4 Settlement vouchers ontvanger. Na afloop van de geldende periode heb ik verzoek ingediend om geld te krijgen i.p.v. verzilveren van de vouchers. Op 21-11-2023 heb ik bericht gehad van Ryanair dat het geld binnen 30 dagen overgemaakt zou worden. Ik heb het geld nog steeds niet ontvangen. Ik heb meerdere malen contact gehad met customer service, maar zij gaven aan dat de behandeling bij een andere afdeling is en dat zij geen inzage daarin hebben.
Het gaart om de volgende Our Refeferences:
Our Ref: 42961143
Our Ref: 42961107
Our Ref: 42961073
Our Ref: 42961040

Reserveringen:

M57L8H
V2JM3Q
E45VKK
ATWG3Z

Gewenste Oplossing:

Het beloofde geld ontvangen. Het gaat om 4 vouchers. Bij 1 van de 4 gaven zij aan EUR 300,76 over te maken, en de andere 3?
Er is na 3 maanden nog niets betaald!
En ik wil de status kunnen volgen. Als ik nu contact opneem met Customer Service zeggen zij dat zij geen inzage hebben in mijn Requests. Dus graag een ander ingang voor de communicatie tot mij verzoek is afgehandeld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Reactie van de melder van de klacht Oguzhan

2 jaren geleden - Heeft klacht.nl contact gehad met Ruanair en toch wil Ryanair hier niets mee doen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Oguzhan
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM