Klacht: Ik wacht al 10 maanden op 1600 euro EU claim

wilklop op 30 mei 2023 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 30 mei 2023

Een klant van Ryanair ervaart problemen met het verkrijgen van een teruggave van 1600 euro voor een te laat geannuleerde vlucht. Na 10 maanden wachten heeft de klant geen gehoor gekregen en voelt zich van het kastje naar de muur gestuurd.

Mijn Klacht:

Ik krijg geen gehoor, word al 10 maanden van het kastje naar de muur gestuurd. Ik wacht op 1600 euro teruggave vanwege een te laat geannuleerde vlucht.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met 1600 euro en een vergoeding voor alle bel kosten die ik afgelopen 10 maanden gemaakt heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wilklop
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM