Klacht: Geen refund

Ryanair op 09 januari 2021 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 9 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In maart zou ik gaan vliegen naar Malaga met Ryanair. Vanwege Lockdown ging de vlucht niet door. Ik kon kiezen tussen een refund of omboeken. Ik koos voor de refund. In mei kreeg ik bevestiging van mijn aanvraag en verzoek om geduld te hebben vanwege de enorme grote volumes aan aanvragen. Nu is mijn geduld op, na diverse e-mails waar ik niets meer op hoor. Ik vraag me af of iemand tips heeft om alsnog mijn geld terug te krijgen .

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn refund / terugbetaling zoals door Ryanair beloofd alsnog ga ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ryanair
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM