Klacht: Boete inchecken op luchthaven

Marianne Christine op 18 juni 2018 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 18 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 3 juni 2018 zouden wij terugvliegen van Faro naar Eindhoven. Op 2 juni zijn wij uren bezig geweest online in te checken, echter het systeem werkte gewoon niet.

Diverse malen met de live chat van Ryanair gesproken en advies gevraagd. Enige oplossing was het op een andere laptop of telefoon te proberen. Twee laptops en twee telefoons gaven hetzelfde resultaat. Vervolgens de luchthaven Faro gebeld hoe we dit op konden lossen. De enige mogelijkheid was dus op tijd op de luchthaven te zijn en ter plaatse in te checken. Dit hele gedoe heeft ons bijna een halve kostbare vakantiedag gekost en de nodige ergernis.

Door een ongeval op de route naar het vliegveld waren wij iets later dan de aangegeven tijd om in te checken en restte ons niets anders dan maar liefst 2 x 55,00 euro incheckkosten te betalen.

Vervolgens bleek het toestel waarmee we zouden vliegen een technisch mankement te hebben. Slechte informatie, anderhalf uur opgesloten in het vliegtuig, om vervolgens de mededeling te krijgen dat iedereen het toestel moest verlaten en naar een ander toestel moest lopen.

Uiteindelijk heeft deze hele vertraging ruim 2 uur geduurd en werd er zelfs geen bekertje water gratis verstrekt aan bijv. kinderen of oudere mensen.

Wij zijn zeer teleurgesteld in deze hele gang van zaken, temeer daar er ongelooflijk veel klachten van dezelfde aard bekend zijn.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn pas tevreden als we minimaal de 2 x 55,00 euro onterechte incheckkosten terug krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM