Mijn Klacht:
Op 9-4-2016 meld ik mij met mijn vrouw bij de in checkbalie te Dusseldorf Weeze. Wij hebben de afgelopen 10 jaar minimaal 12 keer vanuit Weeze gevlogen en altijd ging dat zonder problemen. Nu had ik in de haast op 8-4-2016 ipv onze voornamen, onze roepnamen ingevuld. Dit was inderdaad niet juist. Echter de geboekt retourvlucht was door ons reeds betaald op € 112 voor ons samen. Om de juiste gegevens alsnog op de documenten te krijgen moest ik voor samen liefst € 320 neertellen. M.i. een schandalig bedrag voor het werk wat daarvoor moest worden verricht en in 5 minuten was geregeld. Voor de heenvlucht kreeg ik nieuwe papieren maar voor de terugvlucht moest ik maar via internet doen!!! Aangezien ik dat natuurlijk niet meer kon, werd ik doorverwezen. Bij een andere balie was dit gelukkig wel mogelijk. Maar om de twee document uitgeprint te krijgen moest ik nog even € 4 extra neertellen. Ik vind hetgeen ik moest bij betalen totaal niet in verhouding staan tot de prestatie. Een paar tientjes kan ik accepteren, maar geen € 324.
Vervolgens is de vlucht ook nog eens 3 uur vertraagd. Dat kan natuurlijk, maar nu ik dat wil reclameren wordt mijn vluchtnummer FR4306 weer niet herkend.
Kunt u mij adviseren wat te doen, want ik ben het natuurlijk niet eens hetgeen ik heb moeten bij betalen. Ik vind dit zeer onvriendelijk en eigenlijk schandalig.
Ik hoop dat u mij kunt helpen of adviseren.
Mocht u meer info wensen, laat het dan even weten.
Gewenste Oplossing:
Als ik minimaal € 250 krijg teruggestort.


