Mijn Klacht:
Goede Avond.
Ik heb een klacht over de behandeling voor mensen met kinderen. Wij zijn donderdag 12 januari van Eindhoven Airport na london Stansted gevlogen.
De behandeling bij het inchecken en douane op Eindhoven was goed.We hadden bij de incheckbalie gevraagd hoe het met de buggy zat. Deze werd ingecheckt, en mochten we kiezen of we hem achter lieten of mee namen tot bij het vliegtuig. Wij kozen ervoor om het mee te nemen na het vliegtuig.We hadden ook aan de balie medewerkster gevraag hoe het zit tijdens het landen? Krijgen we dan meteen de buggy of niet? Er werd verteld dat als we geland waren, aan het cabinepersoneel moesten vragen. Na het landen hebben wij gevraagd of we de buggy mochten. Er werd ons vriendelijk verteld dat we die konden halen binnen bij de terminal. Wij hebben toen uitgelegd dat het niet handig is i.v.m 3 tassen bagage en een baby. Hier kregen we geen duidelijk antwoordt op. Vervolgens bij de douane in london Stansted werden alle passagiers samen gevoegd! met gevolg dat wij 45 min in de rij hebben gestaan, zonder ons optimaal te kunnen verplaatsen. Hier konden jullie niks aan doen , maar het was wel verdomd makkelijk als we de buggy hadden.Op de terug reis van 16 januari was hetzelfde liedje. Na het landen gevraagd aan het personeel dat de koffers aan het uitladen was of we de buggy mochten. Dit was geen optie. Ze stonden nog geen 5 meter van ons af!
We zijn al met andere maatschappijen gevlogen, en daar kreeg je buggy ALTIJD als je geland was of bij binnenkomst. In ieder geval voordat je bij de douane komt!
Wij vinden het belachelijk dat je de buggy verplicht bij de terminal moet halen. Je wordt als gezin genegeerd, en beperkt in je bereikbaarheid.
Wij hebben er geen woorden voor,hoe we behandeld zijn!! Tevens is er nu maar 1 baby in het spel, maar wat al er meerdere zijn?Dan schieten jullie als maatschappij helemaal te kort! DIT IS GEWOON ONACCEPTABEL!
Gewenste Oplossing:
Hangt van U reactie af.
WIj wachten af waar u mee komt, maar we vliegen nooit,nooit meer met ryanair. zeer slechte service van zoon grote maatschappij! BELACHELIJK!

