Klacht: Veel reclame

maike0408 op 29 januari 2014 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 29 januari 2014

Een kijker uit zijn onvrede over RTL 8 vanwege de hoge frequentie van reclame tijdens films. Hij merkt op dat er om de 15 minuten reclame wordt uitgezonden, wat in totaal tot 10 keer reclame leidt tijdens een film van 3 uur. De klager vindt dit ongepast, vooral in tijden van economische crisis.

Mijn Klacht:

Wat een slechte zender met enorm! veel reclame. Om de 15 minuten is bij een film van 3 uur toch al snel 10 keer reclame…. Pfffff en dat in de crisistijd. Rtl 8 verdiend er genoeg aan!

Gewenste Oplossing:

Veel minder reclame en meer kwaliteit film!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 8

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 8 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM