Klacht: Sex in the City

irmasanders op 14 februari 2013 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 februari 2013

Een kijker van RTL 8 uit zijn onvrede over de vertraging van het programma "Sex in the City", dat op 13 februari later begon dan aangekondigd in de televisiegids en op teletekst. De film liep uit, waardoor het programma pas na 11 uur startte, wat de kijker als een te lange wachttijd ervaart. Bovendien wordt de begintijd op teletekst niet aangepast, wat het probleem verergert.

Mijn Klacht:

Op woensdag 13-02 staat in de televisiegids en op teletekst dat Sex in the City om 22.35 uur begint. Doordat de film uitloopt begint het programma een half uur later. Sex in the City begint dan pas na 11 uur. Ik vind dit een erg lange uitloop tijd. Ik maar wachten en weet niet wanneer de film af is. Dit probleem heeft zich al voorgedaan.
Op teletekst wordt de begintijd ook niet aangepast.

Gewenste Oplossing:

Hoe kan een film uitlopen? Men weet hoe lang een film duurt. Op teletekst vermelden dat het volgende programma later begint.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 8

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 8 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM