Klacht: Respectloos tegenover kijkers

bw.matthijs op 18 april 2022 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 18 april 2022

Een kijker uit kritiek op RTL 8 vanwege de manier waarop de detective serie "Frost" wordt gepresenteerd, waarbij een personage dat eerder is overleden, plotseling terugkeert. Daarnaast wordt er geklaagd over de herhaling van reeds vertoonde series, zoals "Vera", wat als amateuristisch en respectloos wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Wat een minachting voor jullie kijkers. Zeker vrijdag. De detective serie. Frost. in de ene week gaat George dood. Week later komt hij weer. Verder heel veel reeds vertoonde series. Dat geldt ook voor Vera.
Dit amateuristisch gedoe is RTL 8 onwaardig

Gewenste Oplossing:

Dat is niet zo moeilijk. Geen oude troep en herhalingen uitzenden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 8

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 8 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bw.matthijs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM