Klacht: Live stream Big Brother is niet live

Rednas1975 op 07 januari 2021 over RTL 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Big browser liveshow….meteen na de liveshow komt Liese terug in de show. Kijk live verder. Ga ik live en is er niks te zien op stream 1 en syream 2 loopt uren achter. Op de tv op de app overal. Kortom niet live. Wat een poppenkast.

Het is 2021 maar het geluid valt steeds weg…..of er wordt een tuin gefilmd waar niemand staat. Gemiste kans en een domper.

Gewenste Oplossing:

Als de show live stream heet.....moet ie ook live zijn. Tevens valt het geluid vaak weg van hun microfoon en filmen ze delen waar niemand is.

Los dit op en dan ben ik en vele tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rednas1975
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM