Klacht: Big brother

martine baert op 13 maart 2023 over RTL 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 13 maart 2023

Een kijker van het programma Big Brother op RTL 5 uit zijn onvrede over de taalkeuze van een deelnemer, Charlotte, die volgens hem te veel Engels spreekt en luidruchtig is. Daarnaast vindt hij het oneerlijk dat Charlotte nog in het spel is, terwijl andere deelnemers, zoals Danny, die teruggekeerd is, een oneerlijk voordeel hebben.

Mijn Klacht:

Is dit een Nederlandstalig programma of Engelstalig ,laat vooral Charlotte is 1 week haar Engels en haar onnoemelijke lawaaierige gezangen waar de meeste mensen zich ergeren achterwege en de rest huppelt er maar achteraan.
Big brother speelt dit niet eerlijk Charlotte had er al uit gemoeten krijgt veel meer als de anderen ,en Danny had zeker niet mogen terugkomen ,weet hoe hij nu moet spelen en fysiek opgeladen.

Gewenste Oplossing:

Stille week,geen engels praten,laat anderen ook is iets krijgen van buiten af.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door martine baert
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM