Klacht: Zwarte tulp begint te vroeg

Vera1982 op 11 oktober 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 11 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Elke keer weer mis ik het begin van zwarte tulp.. Het begint veel eerder dan 21.30. Vandaag zette ik expres mijn tv 3 minuten eerder op RTL 4 en alsnog mis ik het begin.. Echt super irritant! Normaal is RTL4 altijd te laat met de programmering, maar met zwarte tulp moet het opeens te vroeg zijn.

Gewenste Oplossing:

Zodra het programma gewoon op de normale afgesproken tijd begint. Zelfs liever te laat begint dan te vroeg...

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM