Klacht: zwarte piet

Datmoetanders op 07 november 2016 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik vind de roetveeg Piet een belediging voor blanken maar vooral voor schoorsteenvegers. Jullie beelden de blanke mensen af als een stel viezeriken die te beroerd zijn om zich te wassen.

Ook worden de zwarte mensen gediscrimineerd want die mogen niet eens Sinterklaas helpen, niet betaald en niet onbetaald.
Dat is dus je reinste discriminatie.

RTL jullie zijn zo fout bezig en jullie wakkeren de discriminatie alleen maar aan hiermee.

Gewenste Oplossing:

Bij veel WEL doordachte programma's.
Als er tenminste geen reclames van het Kruidvat tussen zitten want dan neem ik 't op en kan ik de reclames doorspoelen. Dat dus alleen maar door die ordinaire schreeuwerige reclames van het Kruidvat met de viswijvenstem van Hadewich.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM