Klacht: weet ik veel

Carin Reijnders op 06 september 2020 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

weet ik veel app werkt voor geen meter, vorige week ook al niet, nu liep hij ook niet synchroon, dus veel vragen was een gok, doordat ik nog niets zag op tv en wel de vraag. Vind het jammer, zo kon ik niet zien, wat ik eigenlijk wel wist, na de foto. Dus ontzettend slecht gescoord!
En moest in de gaten houden wanneer de vraag komt, dus paar keer te laat, doordat ik op tv aan t kijken was.

Gewenste Oplossing:

Als het wel synchroon loopt, en ik met veel plezier kan genieten van mijn welverdiende punten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Carin Reijnders
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM