Klacht: verkeerde voorlichting

Paul Boots op 30 januari 2021 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 30 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er zijn diverse programma’s waar de waterontharder van Amfa 400 wordt gepromoot. Dit systeem en allerlei andere waterontharders met magneet hebben een nadeel: Ze werken niet. Er is geen enkel wetenschappelijk bewijs voor dat dit werkt. De onderzoeken die aantonen dat het wel werkt zijn niet goed opgezet / niet betrouwbaar en niet onpartijdig. RTL 4 verliest zijn geloofwaardigheid. De Amfa 400 is geschikt voor studio Snugger en hier moet dan worden geconcludeerd dat het kletspraat is. Kijk eens naar een aantal willekeurige testverslagen op internet en gebruik uw gezond verstand. Stop a.u.b. met deze onzin. H E T W E R K T N I E T !!!!

Gewenste Oplossing:

Als RTL 4 stopt met aandacht besteden aan deze geldklopperij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Paul Boots
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM