Klacht: Verbouwing van een Frans kasteel.

Mirjam van Gils op 20 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 20 februari 2017

Een kijker uitte onvrede over het verdwijnen van het programma over de verbouwing van een Frans kasteel, dat plotseling werd vervangen door een Nederlandse serie. De kijker vraagt zich af waarom het programma is stopgezet, terwijl het nog niet was afgerond.

Mijn Klacht:

Waar is dat leuke programma gebleven over de verbouwing van het Franse kasteel. Krijg je ineens weer zo’n Nederlandse serie op tv, waar denk ik, niemand op zit te wachten. Het was nog niet eens afgelopen. Waarom??????

Gewenste Oplossing:

Dat betreffende programma weer terug zodat we het verdere verloop weer kunnen volgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM