Klacht: uitzending gemist

kirsten123 op 14 november 2014 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb betaald vorige week vrijdag 1,89 euro betaald om GTST van dinsdag 11 november vooruit te kijken en deze deed het niet. ik ben het betalingskenmerk kwijt omdat ik de pagina perongeluk heb weggeklikt om opnieuw te proberen. ik heb meteen daarna een email verstuurd met mijn IBANnummer en andere informatie. afgelopen maandag heb ik jullie ook op Facebook verteld wat mijn probleem is, we zijn nu al een week verder en ik heb nogsteeds niks gehoord. ik hou daar niet van

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik mijn geld terug heb!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM