Klacht: Uitstel van executie

Paienne op 14 oktober 2014 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Walgelijk dat er zielig wordt gedaan dat een mevrouw haar woning niet verkocht krijgt omdat ze flinke winst wil maken. Walgelijk dat ze nog 126000 euro overhoud aan de verkoop van haar huis. Walgelijk dat zulke geldwolven ook nog geholpen worden en gratis hulp krijgen om hun huis met flinke overwaarde kunnen verkopen terwijl er duizenden gezinnen zijn die hun huis niet verkocht krijgen zonder er een dikke schuld aan overhouden. deze gezinnen moeten eerder geholpen worden dan een rijke tante uit hengelo die haar huis met winst wil verkopen. Schande!

Gewenste Oplossing:

Wij zouden tevreden zijn als er gezinnen werden geholpen die echt met een schuld blijven zitten wanneer ze hun huis moeten verkopen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM