Klacht: The Voice of Holland

Tonnie van Dorth op 26 november 2014 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 26 november 2014

De klager uit kritiek op de opzet van het programma "The Voice of Holland", waarbij de focus na de voorrondes verschuift naar battles en clashes met agressieve benaderingen. Hierdoor mist de gezelligheid en sfeer van muziek en zang, wat leidt tot ergernis bij de kijkers. De klager overweegt om in de toekomst niet meer te kijken als deze opzet aanhoudt.

Mijn Klacht:

Naar mijn mening zijn we op zoek naar the voice of holland?
Maar na de voorrondes krijgen we alleen maar battles en clashes, waarbij ze voordat een clash begint elkaar eerst met grove woorden af maken, bijna agressieve benaderingen. Niet om naar te kijken.
Dus de opzet van het programma is helemaal niet meer aanwezig.
Het beluisteren van de gezongen nummers kun je niet meer daar is geen tijd meer voor in 2014.

De gezelligheid van een avond muziek en zang…. vooral de zang van kandidaten en de sfeer is ver te zoeken, ergernis overal, als het volgend jaar weer zo is dan kijk ik écht niet meer. Nu wacht ik tot de clashes voorbij zijn, en dan alleen de finales kijken.
In deze opzet gaan jullie veel kijkcijfers verliezen want wij balen niet alleen, met ons vele anderen.

Gewenste Oplossing:

Gewenste Oplossing:
Als we teruggaan naar de oorspronkelijke opzet van de voice of holland dus een enkele artiest en alle kandidaten de zelfde tiid krijgen voor de stemming van de kijkers !!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM