Mijn Klacht:
Naar mijn mening zijn we op zoek naar the voice of holland?
Maar na de voorrondes krijgen we alleen maar battles en clashes, waarbij ze voordat een clash begint elkaar eerst met grove woorden af maken, bijna agressieve benaderingen. Niet om naar te kijken.
Dus de opzet van het programma is helemaal niet meer aanwezig.
Het beluisteren van de gezongen nummers kun je niet meer daar is geen tijd meer voor in 2014.
De gezelligheid van een avond muziek en zang…. vooral de zang van kandidaten en de sfeer is ver te zoeken, ergernis overal, als het volgend jaar weer zo is dan kijk ik écht niet meer. Nu wacht ik tot de clashes voorbij zijn, en dan alleen de finales kijken.
In deze opzet gaan jullie veel kijkcijfers verliezen want wij balen niet alleen, met ons vele anderen.
Gewenste Oplossing:
Gewenste Oplossing:
Als we teruggaan naar de oorspronkelijke opzet van de voice of holland dus een enkele artiest en alle kandidaten de zelfde tiid krijgen voor de stemming van de kijkers !!!!

