Mijn Klacht:
Uw nieuws op 22 febr. 2017 over het gevaar van ouderen op de weg is echt heel kwalijk en ergerlijk. U meld alleen dat ouderen meer ongelukken veroorzaken dan jongeren en dat er onder de ouderen meer verkeersdoden vallen. Onze overheid doet daar helaas vrolijk aan mee. U verzuimd echter te onderzoeken en te vermelden wat de oorzaken van deze ongelukken en verkeersdoden zijn.
Door het vaak onbeschofte en roekeloze rijden (bumper kleven, rechts inhalen, veel te hoge snelheden etc.) van jongeren reageren de oudere rijders vaak geschokt en mogelijk verkeerd, waardoor aanrijdingen kunnen ontstaan. Het rijgedrag in Nederland is echt vreselijk aan het worden; men rijdt z’n eigen auto van A naar B, maar weigert deel te nemen aan het verkeer.
Bovendien is het logisch dat er bij auto ongelukken onder ouderen meer doden vallen dan bij jongeren gezien hun fysieke gesteldheid.
Heeft iemand ooit wel eens onderzocht en gemeld hoeveel gevallen van invaliden en gewonden er door auto ongelukken plaatsvinden en door wie deze veroorzaakt worden ?
Gewenste Oplossing:
Tevreden als u dit eens vermeld in uw 19.30 nieuws in aanvulling op het zgn. gevaar van ouderen op de weg

