Klacht: Rtl boulevard

MarcoLbL op 05 mei 2021 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 5 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heeft de meneer die de media bespreekt,die jongeman,Rob geloof ik,enig bewijs of een bron naar aanleiding van zijn commentaar dat Timo Martin lam was of coke gesnoven had op de bevrijdingsstream.Ik ben geen Timo Martin fan maar ik vind dit nogal onbeschoft.Dat er geen mensen die daar staan of zitten adstand van nemen vind ik ook onbegrijpelijk.Kan dit zomaar ????

Gewenste Oplossing:

Het mooiste zou zijn als deze meneer zijn excuses asnbied op tv mocht het zo zijn dat deze bewering niet waar is,het lijkt oo iets persoonlijks tegen Tino Martin.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MarcoLbL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM