Klacht: Reclame

Billy1907 op 04 januari 2015 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 4 januari 2015

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over de programmering, waarbij een programma dat om 20.00 uur zou beginnen, vaak pas na bijna vijftien minuten reclame start. Dit leidt tot frustratie bij de kijker, die verwacht dat de aangegeven tijd wordt gerespecteerd.

Mijn Klacht:

Als er in uw programmering staat dat Een programma om 20.00 begint zou dat prettig zijn als dat ook echt zo is en we niet eerst nog bijna kwartier reclame krijgen !!!

Gewenste Oplossing:

Minder reclame ing niet op tijdstip dat programma hoort te beginnen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM