Klacht: Niks geen Gratis stemmen! Via redroom app

Lavitaebella op 17 februari 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 17 februari 2017

Een gebruiker van de redroom-app heeft geklaagd over het feit dat de beloofde gratis stemfunctie niet werkt. In plaats daarvan blijkt stemmen alleen mogelijk te zijn via betaalde sms, wat de kijkervaring voor de gebruiker aanzienlijk heeft verpest. Hierdoor heeft de gebruiker besloten de app te verwijderen en de finale niet verder te bekijken.

Mijn Klacht:

Hele finale word verpest. Want wil je meestemmen via redroomapp… Mooi niet dat dat rode rondje.. Waar ze mee adverteren dat je Daarmee gratis kan stemmen. Niks anders dan betaald via sms. Ik heb de redroomapp eraf geknald en ga de finale niet uitkijken ook

Gewenste Oplossing:

Als dit aan de kaak word gesteld bij rtl 4 en de makers en adverteerders van de gratis stemfuntie van de app. Ook nu net voor reclame zeggen ze stemmen via redroom app. Jaaa daag. De lol is er zo wel af. Ik ga verder zappen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM