Klacht: Naam serie ‘lelijke eendjes’ zeer ongepast

Rrrrk op 06 januari 2018 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste meneer/mevrouw,

Ik wil graag wat kwijt over de naam van een nieuwe serie: ‘Lelijke eendjes’. Ik vind dit een zeer beledigende titel voor een programma. De deelnemers worden uitgemaakt voor lelijk en dat vind ik gewoon ongepast. Een respectvolle titel is geen buitensporige eis, maar zou standaard moeten zijn. Extra publiciteit zou geen excuus mogen zijn voor het onethische besluit om een titel te kiezen die het zelfvertrouwen van deelnemers serieus kan schaden. Ik hoor graag van jullie.

Vriendelijke groeten,
Lio van der Vliet uit Almere

Gewenste Oplossing:

Titel van programma 'lelijke eendjes' wordt hopelijk veranderd naar een titel die deelnemers níet uitscheldt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM