Klacht: late night show 29-4-2016

Fam.Cruiming op 29 april 2016 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 29 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via mijn tablet kwam de klacht niet over.. Dus nogmaals via mijn vaste pc verbinding.
Late night show van 29-4-2016 had een super smakeloze item. Quiz vragen.. Een van de vragen… Hoeveel ontslagen personen bij de Blokker. Na het vertonen van een reclame filmpje van de Blokker. Echt te slecht voor woorden. Zo fout en smakeloos in deze tijd van vele ontslagen. Je moet zelf maar een van de ontslagen personen bij de Blokker zijn. Zeer fout, bahhh

Gewenste Oplossing:

Publiekelijk excuus van Umberto dat dit item echt niet door de beugel kan.
Hij moet zelf maar eens door rtl 4 aan de kant worden gezet. Dan piep je toch anders?? Ik ken Umberto als een betrokken persoon. Dit moet hij dus niet willen, het besmet zijn imago

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM