Klacht: klacht over taalgebruik bij Eigen Huis Tuin lekker leven

EllenOlijve op 03 mei 2021 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 3 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden hoorde ik Hugo zeggen dat er een klacht binnengekomen was over zijn taalgebruik. Dat hij van heel veel woorden verkleinwoorden maakte. Toen is er gezegd; ok Froukje, dan noem ik jou ook Frouk. Maar ik gebruik van verkleinwoordjes omdat het dan om hele kleine dingetjes gaat.
Maar helaas is het oude patroon weer teruggekeerd. Woorden als botertje,eidooiertje,tomatensaladetje, pastaatje, raviolitjes, eigeeltje, spateltje, deegje, wrapje, ijsbergslaatje, olietje, cilippepertje.
Hoe irritant is dit? Ik word er gek van en ben steeds vaker geneigd om over te schakelen naar een ander kanaal. En dit kan niet de bedoeling zijn.

Gewenste Oplossing:

als er niet in iedere zin onnodig verkleinwoorden worden gebruikt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door EllenOlijve
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM