Klacht: Klacht Eva Jinek

Lia Duyvestijn op 30 januari 2021 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 30 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik erger me groen en geel dat bij de bespreking de arrogante Peter R. de Vries in de discussie over de rellen erbij wordt betrokken.
Schijnbaar weet hij niet wat tuig is en haalt er allerlei dingen bij met achterliggende verwijten naar de regering, die het al zo zwaar heeft.
Ook bij de bespreking over Corona weet hij het zogenaamd beter terwijl Hugo de Jonge zo hard ervoor werkt en veel respect zou moeten hebben.

Gewenste Oplossing:

Peter R. de Vries eruit laten en de juiste deskundigen erbij halen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lia Duyvestijn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM