Klacht: irritante zoomtoon tijdens uitzending van RTL Boulevard

senior jaguar op 04 januari 2018 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 4 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tijdens de dagelijkse uitzending van RTL boulevard ( 18:35 uur) wordt het gekrijs ( want dat is het ) van de presentator die zich voorstelt als KIEK-KIEK ( want méér versta je niet) continu ondersteunt met een irritante zoemtoon met wisselende lage toonhoogten.

Gewenste Oplossing:

Ook omdat de zoemtoon constant wisselt van toonhoogte raak ik en velen met mij zó geïrriteerd dat luisteren naar RTL Boulevard niet meer te doen is.
Wég met die zoemtoon, dus, alstublieft. Zo snel mogelijk alstublieft. Het dient geen enkel doel. Ontsla die sadist die dit heeft toegevoegd aan dit zo mooie programma

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM