Klacht: Het roer om,,Frans kasteel

Nannes op 30 januari 2018 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 30 januari 2018

Een kijker van RTL 4 uit zijn teleurstelling over het verdwijnen van de serie "Frans kasteel", die hij elke maandagavond met veel plezier volgde. Hij vraagt zich af of de serie ergens anders te bekijken is en uit zijn onvrede over de vervangende programmering met Natasja Froger. De kijker hoopt dat de serie terugkeert, aangezien veel anderen dezelfde mening delen.

Mijn Klacht:

Eindelijk iets moois en leuks om te zien,,ik verheugde mij erop iedere maandagavond,een geweldige serie en hup het is verdwenen.Is het misschien ergens anders te bekijken.Nu ervoor in de plaats Natasja Froger,,vreselijk! .Laat het alsjeblieft weer terug komen en veel mensen denken er ook zo over,het was een fantastische serie met geweldige mensen.

Gewenste Oplossing:

Als het roer om van het Franse kasteel weer terug komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM