Klacht: Het roer om

Mollos op 01 maart 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 1 maart 2017

Een kijker van het programma 'Het roer om' op RTL 4 uit zijn teleurstelling over het plotseling van de buis halen van de show. Hij benadrukt dat zowel hij als vele anderen het programma waarderen en graag willen weten waarom het is stopgezet.

Mijn Klacht:

Het programma Het roer om in Frankrijk vinden wij geweldig, maar opeens is het van buis gehaald. Waarom? Ik ken veel mensen die het programma ook kijken en het geweldig vinden.

Gewenste Oplossing:

Als het programma wordt hervat!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM