Klacht: grof taalgebruik programma jongens tegen meisjes

jatb op 14 juni 2014 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het programma Jongens tegen de Meisjes op zaterdag avond is bij uitstek een familie programma. Het is leuk, gezellig, vermakelijk en entertainend. Des te meer is het hek erg jammer dat vooral Tijl Beckham vaak erg grof is qua taal. Harde expliciete vloeken verstoren het beeld van dit programma. Ik vraag me af of Tijl erop zou kunnen letten dat hij mensen die God en Zijn Zoon Jezus liefhebben niet voor het hoofd stoot. Of dat de vloeken er gewoon uit geknipt worden. Dat zou het kijk plezier van ons gezin in elk geval vergroten. En ik denk van nog veel meer gezinnen zoals de onze!

Gewenste Oplossing:

Vloeken stoppen of eruit knippen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM