Mijn Klacht:
Beste,
Een jaar geleden heb ik al eens contact opgenomen met RTL m.b.t. dit onderwerp, maar ik heb nooit een reactie mogen ontvangen.
Ik ben slechthorend en heb er moeite mee om programma’s te verstaan. De moeite met televisieprogramma’s is dat vaak het geluid niet in balans is afgesteld. Het geluid is hard maar de stemmen zijn even hard of zachter.. hierdoor is het moeilijk of onmogelijk om programma’s te volgen.
Geloof als je even lekker wil ontspannen door tv te kijken en je moet er ontzettend moeite voor doen om er iets van te verstaan en dat lukt niet.. dat is enorm frustrerend.
Nou hebben ze daar een mooie oplossing voor bedacht, namelijk: ondertiteling.
Helaas is dit bij het grootste deel van de programma’s die RTL na 20.00u uitzend niet mogelijk!! De ondertiteling ontbreekt!!
Hiermee zet RTL een grote groep mensen buitenspel en daar baal ik enorm van!
Gewenste Oplossing:
Het zou zeer prettig zijn als RTL bij zijn meest bekeken programma’s ook ondertiteling gaat toepassen, zodat ook de slechthorende en doven mensen in Nederland kunnen genieten van d epopulaire programma’s die worden uitgezonden gedurende prime-time.


