Klacht: De Jongens tegen de Meisjes Oneerlijk

xPower op 26 mei 2012 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Nieuwe klacht
Datum 26 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo,

ik wou graag een klacht melden over het programma: De jongens tegen de Meisjes. Het valt me op dat bij Het letterpakken-spel de jongens steeds 2x dezelfde letter hebben en de meisjes hebben allemaal verschillende. Vanavond was het zelfs zo dat de jongens 4x dezelfde letter hadden, Zo hadden ze 2x de letter O en 2x de letter P. Ik vind dit nogal oneerlijk omdat het hierdoor moeilijker is de woorden te vormen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het eerlijker vinden als zowel de jongens als de meisjes geen dubbele letter zouden hebben of allebei. Als je de jongens met de meisjes wilt vergelijken moet je ze ook dezelfde moeilijkheidsgraad geven.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM