Klacht: Code 37, waar blijven de laatste afleveringen

[email protected] op 09 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 9 oktober 2013

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over het uitblijven van de laatste afleveringen van de serie Code 37, na een lange wachttijd op zondagavond. Hij wijst erop dat er nog maar drie afleveringen resteren en vindt het teleurstellend dat het bedrijf niet beter omgaat met zijn trouwe kijkers, ondanks de goede kijkcijfers van de serie.

Mijn Klacht:

Zondag avond voor niets zitten wachten op de uitzending van code 37.
Ik begrijp uit andere klachten dat er nog maar 3 aflevering .
Slechte zaak om zo met je trouwe kijkers om te gaan. Terwijl de kijkcijfers voor code 37 toch heel goed waren.

Gewenste Oplossing:

De laatste drie aflevering alsnog uitzenden en dit vooraf wel even aankondigen wanneer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM