Klacht: Code 37 gestopt

gregoryvis op 28 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 28 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dat RTL 4, 3 uitzendingen voor het einde van de serie code 37 gestopt is met uitzenden, en daarvoor een waardeloos programma heeft neergezet, is tot daar aan toe.
Dan de laatste 3 afleveringen maar kijken via programma gemist en wat verrast mij, hier moet je nog voor betalen ook!
RTL dit is geen service naar je klanten toe!

Gewenste Oplossing:

Minimaal de uitzendingen via programma gemist vrijgeven zodat iedereen kosteloos de serie kan afkijken. Het uitzenden van de laatste 3 afleveren zou nog een betere optie zijn natuurlijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM