Klacht: Big brother

Ivo Koot op 09 februari 2022 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Nieuwe klacht
Datum 9 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste

Vinden jullie het zelf niet zielig dat een bewoner in het huis. Een officiële waarschuwing krijgt omdat hij in bad met zich zelf speelt? Maar ondertussen wel een programma als temptation eiland Uitzend. Waar jullie de kandidaten aanzetten tot sex! Nu wordt deze jonge in de media neergezet als een viezerik. Terwijl de verantwoordelijkheid bij jullie ligt en niet bij hem. Buiten dat om zijn er in het huis ook in het verleden genoeg dingen onder de lakens gebeurt. En zonder problemen uitgezonden! Dit is aan de programma makers en niet aan de mensen die jullie hier voor gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Stop met dit soort programma's te maken. Zolang jullie niet de verantwoordelijkheid kunnen dragen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ivo Koot
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM